Ania Szczepańska, zawodniczka sekcji kolarskiej Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w Jaworzynie Śląskiej kolejnymi startami nie tylko udowadnia swoją doskonałą formę, ale pokazuje, że należy do ścisłej krajowej czołówki młodych kolarzy. W zakończonych w środę, 5 sierpnia trzydniowych zawodach Tour de Pologne Junior trzykrotnie stawała na podium, finalnie zajmując 2. miejsce w klasyfikacji generalnej kategorii żakiń. Wielkie brawa!

Po trzech znakomitych występach i trzech drugich miejscach w Koszalinie, Szczecinie i Zielonej Górze Ania udowodniła, że należy do ścisłej krajowej czołówki. Przez cały wyścig imponowała odważną, aktywną jazdą, walcząc o każdy metr i regularnie meldując się w czołówce peletonu. – Jej determinacja i sportowy charakter zostały nagrodzone już po pierwszym etapie, gdy założyła niebieską koszulkę Wojanka i ze decydowana przewagą punktową nad rywalkami nie oddała jej już do samego końca! Tym samym trzykrotnie stawała na podium w Klasyfikacji Najaktywniejszego Zawodnika! Do pełni szczęścia naprawdę niewiele zabrakło – walka o zwycięstwo w Klasyfikacji Punktowej trwała do ostatnich metrów, a ostatecznie biała koszulka trafiła do triumfatorki całego wyścigu.

Aniu, gratulujemy fantastycznego wyniku! Dziękujemy za ogrom emocji, niezłomną walkę i piękne reprezentowanie naszych barw. Jesteśmy z Ciebie niezwykle dumni! – relacjonują przedstawiciele sekcji kolarskiej GLKS w Jaworzynie Śląskiej na swoim profilu na facebooku.

Brawo, Ania!

foto: GLKS