Wygrał jednogłośnie swoją walkę i zdobył tytuł najlepszego zawodnika turnieju. Marcel Zieliński start w XV Koguci Turnieju Bokserskim w Oławie może zaliczyć do niezwykle udanych.
Zawody odbyły się w sobotę, 20 czerwca. Klub Leonidas Boxing z Jaworzyny Śląskiej reprezentowało trzech zawodników – Marcel Zieliński, Sebastian Dobrowolski, Igor Zalewski. Marcel wygrał jednogłośnie na punkty z niezwykle utalentowanym zawodnikiem, rewanżując się za przegraną walkę o mistrzostwo Dolnego Śląska. Zdobył też puchar dla najlepszego zawodnika.
Sebastian i Igor mieli mniej szczęścia. Przeciwnik Sebastiana nie dojechał na turniej, a Igor przegrał nie jednogłośnie po bardzo dobrej i wyrównanej walce.
Wielkie brawa!