
Planujesz wymianę ogrzewania i chciałbyś pozyskać na to dotację? Od teraz wszystkie niezbędne informacje uzyskasz także online. Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we współpracy z wojewódzkimi funduszami ochrony środowiska i gospodarki wodnej uruchamia cykl bezpłatnych spotkań online z doradcami energetycznymi. Pierwszy dyżur odbędzie się w czwartek, 17 lipca w godz. 10:00–12:00.
Spotkania odbywać się będą regularnie co 2 tygodnie. Podczas dyżurów eksperci odpowiedzą na pytania dotyczące: oszczędzania energii, odnawialnych źródeł energii (OZE), możliwości uzyskania dofinansowania, poprawy efektywności energetycznej w domach i budynkach.
Spotkania są otwarte i bezpłatne – wystarczy kliknąć w link i dołączyć: http://bit.ly/4loC8DR
To doskonała okazja, by uzyskać fachowe wsparcie bez wychodzenia z domu!
Projekt Doradztwa Energetycznego realizowany jest w ramach #FunduszeEuropejskie #FENiKS przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we współpracy z 16 wojewódzkimi funduszami ochrony środowiska i gospodarki wodnej.
Więcej informacji: www.feniks.gov.pl