Na przełomie lipca i sierpnia Jaworzyna Śląska zmieni się w plan filmowy. Młodzi twórcy zapraszają mieszkańców na casting do filmu fabularnego „Zmir”. Niestety, zmienił się adres mailowy i wszystkie zgłoszenia należy wysłać raz jeszcze.

Poszukiwani są statyści i epizodyści powyżej 16. roku życia. Taka okazja nie zdarza się codziennie! Film „Zmir”, którego reżyserem jest Katarzyna Iskra, jest realizowany w ramach programu 30 minut Studia Munka, który wspiera młodych twórców w drodze do ich debiutu pełnometrażowego. Zdjęcia w całości będą realizowane w Jaworzynie Śląskiej w dniach od 29 lipca do 2 sierpnia.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres: zmircasting@gmail.com. W czasie castingu zmienił się adres mailowy i wszystkie zgłoszenia należy wysłać ponownie. – Niestety, nasze konto email ze zgłoszeniami zostało zdezaktywowane i musieliśmy otworzyć nowy adres mailowy. Bardzo prosimy o ponowne przesłanie zgłoszeń na casting na adres zmircasting@gmail.com. Jeżeli wiesz lub znasz kogoś, kto wysyłał również zgłoszenie na nasz casting, poinformuj go proszę o nowym adresie – prosi Katarzyna Iskra.