Pomagają ludziom w potrzebie. Okazują im troskę i zainteresowanie, aby następnie zorganizować pomoc, jakiej rzeczywiście potrzebują. Każdy może stać się częścią tego dzieła pomocy. Poszukiwani są wolontariusze „Szlachetnej Paczki”.

Aby zostać wolontariuszem, należy wejść na stronę https://bit.ly/zostan-wolontariuszem-paczki, wypełnić krótki formularz i poczekać na kontakt ze strony rekrutera.

Wolontariat w Szlachetnej Paczce to propozycja dla tych, którzy nie godzą się na obojętność wobec najbardziej potrzebujących. Szlachetna Paczka to dostrzeżenie osób, których nie zauważa nikt inny. Co roku tysiące osób z różnych zakątków Polski, także z powiatu świdnickiego i gminy Jaworzyna Śląska, angażuje się wolontariat Szlachetnej Paczki. - Kiedy pomagamy rodzinom, zmieniamy nie tylko kolejne tygodnie czy miesiące ich życia, ale często zmieniamy ich i nasz świat. Ze świata biedy na świat bezpieczniejszy, z możliwościami, świat, w którym patrzymy na innych z nadzieją, większą empatią i wrażliwością. Zmieniamy wiele małych światów, zmieniając w ten sposób nasz wspólny. Dołącz do wolontariatu w Paczce i doświadcz satysfakcji oraz poczucia wpływu na losy wielu osób w potrzebie! – zachęcają przedstawiciele „Szlachetnej Paczki”.

Szczegółowe informacje dostępne na stronie:

https://www.szlachetnapaczka.pl/