Mają talent, pasję i determinację do realizacji stawianych sobie celów oraz spełniania marzeń. Jeśli chcesz wesprzeć kolarzy z sekcji kolarskiej Gminnego Ludowego Klubu Sportowego w ich działaniach, przekaż im 1,5% swojego podatku.

Sekcja kolarska rozpoczęła działalność przy GLKS w Jaworzynie Śląskiej w sierpniu 2020 r. Trenowało w niej wówczas 11 zawodników. Obecnie jest ich 25 (6 dziewcząt, 19 chłopców). Sekcja cały czas prężnie się rozwija, a młodzi kolarze mają już na swoim koncie pierwsze ważne sukcesy. W 2022 roku zawodnicy uczestniczyli w 42 wyścigach: 4 przełajowych, 18 szosowych, 20 MTB. Odnieśli 51 zwycięstw, a dobra forma przyniosła sukces w postaci czwartego miejsca drużyny w klasyfikacji generalnej Ligi MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej. Kolarze z Jaworzyny Śląskiej wystartowali także w Mistrzostwach Dolnego Śląska w kolarstwie przełajowym, gdzie zdobyli 3 medale: dwa złote i jeden srebrny. W challeng'u Dolnośląskiego Związku Kolarskiego punktowało 11 zawodników i wszyscy wywalczyli klasy sportowe.

- Zbieramy środki na szkolenie i sprzęt sportowy dla młodych adeptów kolarstwa. Pasja, chęci i wytrwałość - treningi pięć razy w tygodniu, weekendowe wyjazdy na wyścigi - praca trenerów, wolontariat i zaangażowanie rodziców - to wszystko przekłada się na sukcesy, ale z państwa pomocą możemy jeszcze więcej! – tłumaczą przedstawiciele sekcji.

Jeśli zatem chcesz wesprzeć młodych kolarzy w spełnianiu ich marzeń, przekaż im 1,5% swojego podatku.

Wystarczy, że przy rozliczeniu wskażesz GLKS jako uprawnioną Organizację Pożytku Publicznego do odebrania środków.

Gminny Ludowy Klub Sportowy w Jaworzynie Śląskiej

KRS: 0000270261

DOPISEK: GLKS w Jaworzynie Śląskiej 12457

Rozlicz PIT za pomocą aplikacji Wspieraj Lokalnie

https://www.pitax.pl/rozlicz/urzad-miejski-w-jawor...