Jedno jest pewne. Będzie radośnie i kolorowo. W sobotę, 30 lipca na stadionie miejskim odbędzie się festiwal kolorów i baniek mydlanych. A wszystko w rytm muzyki w wykonaniu lokalnych artystów.

- To będzie święto radości. Nasza impreza skierowana jest do wszystkich, bez wyjątków i bez ograniczeń wiekowych. Poczuj magię zabawy, obrzucaj się kolorowymi proszkami holi i puszczaj bańki mydlane ze swoimi znajomymi. Sobotnie popołudnie wypełni radość i uśmiech. Czekają na Was animacje, konkursy i zabawy. A to wszystko przy skocznych dźwiękach muzyki rozrywkowej w wykonaniu świetnego DJ’a – zachęcają do udziału w wydarzeniu organizatorzy.

Uczestnicy wydarzenia już od godz. 16.00 będą mogli obrzucać się proszkami holi i puszczać bańki mydlane. Natomiast od godz. 18.15 na scenie będą prezentować się lokalni artyści. Jako pierwsi wystąpią Kacper Cajzer oraz Oliwia Walicka. Następnie koncert da Arthur Samuel (Artur Pojasek), który zagra wraz z zespołem w składzie: Kacper Kwiatkowski (perkusja), Bartosz Bednarz (bas), Tymoteusz Jaśkow (klawisz). Po koncercie na estradę wkroczy HEALER, czyli Mateusz Chochołek, który do 23:00 poprowadzi House Party przy muzyce klubowej (Chicago House, Disco House i Nu House).

Karol Cajzer

Młody, zdolny, radosny i pełen charyzmy. Trzynastoletni wokalista Akademii Rozwoju Talentów. Największy fan Dawida Podsiadło, Baranovskiego i Ralpha Kamińskiego. Ogromnie wrażliwy chłopak z ogromnym pokładem pozytywnej energii. Kocha zwierzęta, a jego największym marzeniem jest zagrać na Openerze.

Oliwia Walicka 

Żywiołowa wokalistka pochodząca z Pieszyc. Na scenie pokazuje wielką energię. W 2019 roku wystąpiła w drugiej edycji „The Voice Kids”. Jest laureatką wielu przeglądów piosenki i konkursów wokalnych.

Arthur Samuel

Poza sceną znany jako Artur Pojasek. Młody wokalista, instrumentalista, kompozytor i autor tekstów z Jaworzyny Śląskiej. Dużo koncertuje, a jego dorobek artystyczny obejmuje Ep’kę pod tytułem „Repeat”. W ostatnim czasie pojawił się singiel „Źródło życia” promujący kolejny album „Backspace”. Jak piszą recenzenci – „Tym razem artysta zwiększa tempo i prezentuje swoją — jak dotąd — najbardziej energetyczną i porywającą do zabawy odsłonę.” Wydawnictwo ukaże się 22 lipca. 

Healer

Pod tym pseudonimem artystycznym kryje się Mateusz Chochołek. Pochodzący z Jaworzyny Śląskiej charyzmatyczny kompozytor i instrumentalista. W trakcie swojej kariery muzycznej brał udział w wielu projektach muzycznych jako perkusista, kompozytor, producent i wykonawca live act. Obecnie koncentruje się na tworzeniu muzyki elektronicznej, głównie z gatunku techno i house. Z jego aktualną twórczością możecie zapoznać się w serwisie SoundCloud

Program imprezy:

16:00-19:00 Festiwal Kolorów i baniek mydlanych
18:15 – Występ Karola Cajzera
18:45 – Koncert Oliwii Walickiej
19:30 – Koncert Arthur Samuel
20:30 – 23:00 – House Party, gra HEALER