Młody, zdolny, zachwycający wrażliwością i pobudzający do refleksji – 23 lipca w Świdnicy wystąpi Artur Pojasek (pseudonim artystyczny Arthur Samuel) z Jaworzyny Śląskiej. Wokalista zaprezentuje się dzień po premierze swojego mini albumu „Backspace”.

Arthur Samuel wystąpi na scenie plenerowej Klubu Łaźnia w ramach cyklu koncertów „Muzyka mi leży”. Początek koncertu zaplanowano na godz. 20.00. Wstęp jest bezpłatny.

Twórczości zdolnego 20-latka nie trzeba przedstawiać mieszkańcom naszej gminy. Jego kompozycje oraz teksty wzruszają słuchaczy, skłaniają do refleksji, ale również zachęcają do zabawy. Arthur miesza wszystkie możliwe gatunki, nie pozwala na zamknięcie się w muzycznej klatce. W 2018 roku wydał swój pierwszy singiel „The Stars”, a 2 lata później swoją pierwszą EPkę zatytułowaną „Repeat”. Dzień przed koncertem ukaże się jego minialbum „Backspace”.

O twórczości Artura i jego miłości do muzyki możecie poczytać w wywiadzie, jakiego udzielił w marcu redakcji „Rozmaitości Jaworzyńskich”:

https://www.jaworzyna.net/aktualnosci/2022/3/artur-pojasek-kocham-muzyke

23 lipca na scenie towarzyszyć mu będą: Bartosz Bednarz (gitara basowa), Kacper Kwiatkowski (perkusja), Tymoteusz Jaśków (instrumenty klawiszowe).

Organizatorem jest Świdnicki Ośrodek Kultury we współpracy z Klubem Łaźnia.

foto Jestem Maciek, robię zdjęcia