13 krążków wywalczyli zawodnicy Fighter Klub Jaworzyna Śląska podczas Międzynarodowych Mistrzostw o Puchar Burmistrza Gminy Wołów Karate & Kickboxing WKA, które odbyły się w sobotę 29 maja.

Jest to jak dotąd jeden z najlepszych występów jaworzyńskich zawodników. Poszczególni reprezentanci wrócili z następującym dorobkiem medalowym:

Patryk Rzepecki – dwa złota w konkurencjach K1 light i light contact,

Bartosz Wojewodzic – srebro light contact,

Amelia Kulpinska – srebro techniki specjalne, srebro soft, brąz light contact (debiut w tej formule),

Roksana Witko – srebro light contact,

Mateusz Matii Wnęk – srebro light contact,

Emanuel Kujawa – złoto light contact,

Bartosz Górski – brąz K1 light,

Sebastian Simbat Baranowski – srebro light contact (debiut w tej formule!),

Martyna Paluch – brąz soft, srebro tech specjalne.

Niestety, w zawodach nie mogła wziąć udziału Zuzia Pasikowska, która dzień przed zawodami skręciła kostkę. - Łącznie razem z Fighter Klub Kaczmarek Grodowski jako stowarzyszenie zebraliśmy 28 medali oraz drugie miejsce i puchar w drużynówce!!! Na wielką pochwałę zasługują nasi zawodnicy, bo to przez ich ciężką pracę na treningach możemy pochwalić się takim dorobkiem medalowym. Wszystkie nasze walki były na dobrym i bardzo dobrym poziomie. Zważywszy na to, że mamy wśród nas zawodników, którzy mają już staż w startach, ale mamy również debiutantów, którzy pierwszy raz stanęli na macie i skrzyżowali rękawice, wielkie brawa i gratulacje dla nich! – relacjonuje trener Przemysław Pasikowski.