Pachnąca lasem choinka, smakowite potrawy, swojskie wyroby – świąteczna aura znów zagości na hali sportowo-edukacyjnej w Jaworzynie Śląskiej. W sobotę, 17 grudnia odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy. Osoby, które chciałyby wystawić swoje produkty, powinny zgłaszać się do Samorządowego Ośrodka Kultury i Biblioteki Publicznej.

Wydarzenie odbędzie się w hali sportowo-edukacyjnej przy ul. Świdnickiej 15a w Jaworzynie Śląskiej, 17 grudnia w godzinach do 13:00 do 18:00. Oprócz kiermaszu przewidziano również występy artystyczne oraz atrakcje dla dzieci. Osoby odwiedzające jarmark będą mogły skorzystać z oferty gastronomicznej oraz zakupić wyjątkowe rękodzieła.

Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej prowadzi nabór wystawców zainteresowanych stworzeniem stoisk gastronomicznych, handlowych i strefy z rękodziełem, które będą nawiązywać do bożonarodzeniowego klimatu. Organizatorzy zapraszają do udziału w jarmarku regionalne firmy jak i osoby prywatne. Za miejsce na hali nie będzie pobierana opłata. O wyborze stoisk decyduje organizator.

Osoby zainteresowane powinny kontaktować się telefonicznie pod numerem 504 088 676 lub mailowo pod adresem imprezy@sokibp.pl. W wiadomości e-mail należy podać zakres asortymentu lub oferowanych wyrobów, a także wymogów technicznych potrzebnych do wystawienia stoiska, w tym powierzchni stoiska.