Patryk Rzepecki z Jaworzyny Śląskiej wywalczył brązowy medal na zasadach muay thai podczas mistrzostw świata kickboxing & karate association. W czwartek, 10 listopada wspólnie z rodzicami i swoim trenerem Przemysławem Pasikowskim spotkał się z burmistrzem Grzegorzem Grzegorzewiczem i jego zastępcą Justyną Chrebelą.

World Kickboxing & Karate Association odbywały się w dniach od 31 października do 3 listopada w Walii. Patryk Rzepecki z sukcesem reprezentował barwy Fighter Klub Jaworzyna Śląska, zdobywając III miejsce w walkach muay thai. 

10 listopada burmistrz Jaworzyny Śląskiej Grzegorz Grzegorzewicz oraz zastępca burmistrza Justyna Chrebela spotkali się z Patrykiem Rzepeckim i jego trenerem Przemysławem Pasikowskim, aby podziękować mu za doskonałe reprezentowanie gminy Jaworzyna Śląska na arenie międzynarodowej. – Jesteśmy bardzo dumni z sukcesu. Życzymy Ci, aby pasja i wytrwałość – kombinacja, która prowadzi sportowca do celu, towarzyszyły Ci w kolejnych miesiącach, latach, byś mógł sięgać po kolejne nagrody. Gratuluję trenerowi i rodzicom, nie byłoby tego sukcesu bez was – mówił burmistrz Grzegorz Grzegorzewicz. 

A już w najbliższym wydaniu "Rozmaitości Jaworzyńskich" 18 listopada ukaże się wywiad z Patrykiem. Zachęcamy do lektury.