Rozpoczęły się zapisy do XVIII edycji Jaworzyńskiej Amatorskiej Piłki Halowej w sezonie 2022/2023. W rozgrywkach będzie mogło wziąć udział tylko 8 drużyn, więc warto się pospieszyć z zapisami. 

Udział w rozgrywkach mogą wziąć zorganizowane grupy mieszkańców gminy, uczniów szkół podstawowych, zawodników klubów piłkarskich mających 12 lat i więcej. Pierwszeństwo mają drużyny z terenu gminy Jaworzyna Śląska, które brały udział w poprzednich edycjach ligi. Przewidywany termin zakończenia rozgrywek to marzec 2023 r.

Zapisy potrwają do 28 listopada. Aby zgłosić swój udział w rozgrywkach, należy wypełnić kartę zgłoszeniową i wraz ze wszystkimi wymaganymi dokumentami dostarczyć  osobiście do sekretariatu Centrum Aktywności Społeczno-Kulturalnej przy ul. Wolności 23b w Jaworzynie Śląskiej od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00 (czwartek do godz. 15:00) lub w postaci skanów pocztą elektroniczną na adres: kontakt@sokibp.pl.


Szczegółowy regulamin, karta zgłoszeniowa oraz wymagane formularze są dostępne na stronie https://sokibp.pl/polecamy/aktualnosci/zapisy-do-x....

Pierwsza kolejka JALPH zostanie rozegrana 2 grudnia.