Rusza inwestycja WSSE „INVEST-PARK” w gminie Jaworzyna Śląska!

Na działce wielkości prawie 4 hektarów powstanie hala o powierzchni około 6 tys. m2. Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” ogłosiła właśnie przetarg na wyłonienie wykonawcy budowy hali na terenie jaworzyńskiej podstrefy przemysłowej. Realizacja inwestycji zaplanowana jest na lata 2022-2023.

Budowa hali oraz współpraca gospodarcza była jednym z tematów rozmowy podczas spotkania burmistrza Jaworzyny Śląskiej Grzegorza Grzegorzewicza i jego zastępcy Justyny Chrebeli z nowym prezesem spółki – Piotrem Wojtyczką.

WSSE „INVEST-PARK” będzie jednym z pierwszych inwestorów, którzy rozpoczną realizację inwestycji na terenie jaworzyńskiej podstrefy przemysłowej. Na około 4-hektarowej działce w Pasiecznej spółka wybuduje halę produkcyjno-magazynową z częścią biurową i socjalną o łącznej powierzchni około 6 tys. m2 z możliwością podzielenia na cztery moduły. Swoją siedzibę w niej znajdzie do 4 przedsiębiorców. Przy hali przygotowane zostanie odpowiednie zaplecze: parking, plac manewrowy i tereny zielone. Obiekt dodatkowo zostanie wyposażony w instalację fotowoltaiczną.

Inwestycja o wartości około 19 milionów złotych ma się rozpocząć w 2022 r. Wpisuje się ona w program budowy hal przemysłowych, jaki w 2019 r. roku ogłosił zarząd WSSE „INVEST-PARK”.

Tereny inwestycyjne w Jaworzynie Śląskiej znajdują się zaledwie 26 km od autostrady A4 oraz 21 km od drogi ekspresowej S3. Przez grunty przebiega sieć kolejowa łącząca kompleks z głównymi korytarzami kolejowymi w Polsce i Europie.

Rusza inwestycja WSSE „INVEST-PARK” w gminie Jaworzyna Śląska!