Najnowszy numer „Rozmaitości Jaworzyńskich” już dostępny

Właśnie ukazał się kolejny numer „Rozmaitości Jaworzyńskich”. Można go znaleźć w wybranych punktach na terenie gminy Jaworzyna Śląska, w siedzibie Urzędu Miejskiego oraz w wersji online na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do lektury!


W numerze m.in. 
- informacja o dofinansowaniu w wysokości 12 milionów złotych, jakie Gmina Jaworzyna Śląska pozyskała z Rządowego Funduszu Polski Ład oraz lista inwestycji przewidzianych do realizacji w ramach tych środków
- artykuł o działalności o OSP Bolesławice, która od ponad 70 lat niesie pomoc wszystkim potrzebującym
- informacja o prowadzonych ewidencjach źródeł ogrzewania wraz z ankietami, które należy wyciąć, wypełnić i dostarczyć do Urzędu Miejskiego w Jaworzynie Śląskiej
- informacja o rozpoczęciu działań zmierzających do uszczelnienia systemu gospodarki odpadami w naszej gminie
- wykaz odpadów, które należy oddawać do Gminnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych
- program obchodów 103. rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Uroczystości w naszej gminie odbędą się 11 listopada
- informacja o akcji „Pola nadziei” prowadzonej przez świdnickie hospicjum, wspieranej przez naszą gminę
- relacja z projektu „Rowerem pod zdrowie” – wycieczek rowerowych z olimpijczykami Tadeuszem Mytnikiem i Mieczysławem Nowickim – oraz Dnia Zdrowia. Wydarzenie odbyło się 10 października na stadionie miejskim w Jaworzynie Śląskiej. 
 
Gazeta jest dostępna w wybranych punktach na terenie gminy, a także w wersji online na stronie Urzędu Miejskiego.