JALPH – zapisy ruszyły!

Rozpoczęły się zapisy do XVIII edycji Jaworzyńskiej Amatorskiej Piłki Halowej w sezonie 2021/2022. W rozgrywkach będzie mogło wziąć tylko 8 drużyn, więc warto się pospieszyć z zapisami. 

Udział w rozgrywkach mogą wziąć zorganizowane grupy mieszkańców gminy, uczniów szkół podstawowych, zawodników klubów piłkarskich mających 12 lat i więcej. Pierwszeństwo mają drużyny z terenu gminy Jaworzyna Śląska, które brały udział w poprzednich edycjach ligi. 
Zapisy potrwają do 19 listopada 2021 r. Aby zgłosić swój udział w rozgrywkach, należy wypełnić kartę zgłoszeniową i wraz z wszystkimi wymaganymi dokumentami dostarczyć  osobiście do sekretariatu Centrum Aktywności Społeczno-Kulturalnej przy ul. Wolności 23b w Jaworzynie Śląskiej lub w postaci skanów pocztą elektroniczną na adres: kontakt@sokibp.pl.

Szczegółowy regulamin, karta zgłoszeniowa oraz wymagane formularze są dostępne na stronie https://sokibp.pl/polecamy/aktualnosci/ruszaja-zap...

Pierwsza kolejka JALPH zostanie rozegrania 26 listopada, natomiast przewidywany termin zakończenia rozgrywek to marzec 2022 r.