30. finał WOŚP w Jaworzynie Śląskiej – poszukiwani wolontariusze

30 stycznia zagra 30., jubileuszowy finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Jaworzynie Śląskiej także nie zabraknie gorących, pomocnych serc. W organizację wydarzenia włączą się sołectwa Pastuchów, Milikowice, Bolesławice, a już teraz poszukiwani są wolontariusze. 

Sztab WOŚP w Jaworzynie Śląskiej organizują, tak jak w poprzednich latach, Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej oraz Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śląskiej. W organizację wydarzenia włączą się także sołectwa Pastuchów, Milikowice oraz Bolesławice. Kwesty odbędą się we wszystkich miejscowościach naszej gminy.

Tym razem środki zbierane będą dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci, zakup nowoczesnego sprzętu, którego brakuje polskim placówkom. 
Podczas ostatniego, 29. finału, pomimo obostrzeń, udało się uzbierać ponad 21 tysięcy złotych. Czy uda się pobić rekord?

Na stronie internetowej WOŚP od adresem  https://www.wosp.org.pl/aktualnosci/ruszyla-rejestracja-wolontariuszy-30-finalu ruszyła już rejestracja wolontariuszy. Jeżeli rejestrowaliście się w latach poprzednich, wasze dane dostępowe do serwisu są nadal aktualne. Sztab WOŚP w Jaworzynie Śląskiej ma identyfikator #2094. Liczy się każda chętna do pomocy osoba.