Aktualności

Majowe spotkanie z sołtysami

 Majowe spotkanie z sołtysami

02-06-2009

W dniu 29 maja w SOKiBP odbyło się kolejne spotkanie z sołtysami i zaproszonymi gośćmi. Gościem specjalnym był Pan dr Jerzy Tutaj - Przewodniczący Komisji Polityki Rozwoju Regionalnego i Gospodarki, Wiceprzewodniczący Komisji Ochrony Środowiska i Gospodarki Sejmiku Dolnośląskiego. Pan Jerzy Tutaj naświetlił cele polityki regionalnej prowadzonej w Województwie oraz możliwości działania poszczególnych podmiotów w ramach aktualnych programów.


Sekretarz Gminy omówił stan przygotowań gminy do przeprowadzenia wyborów do Parlamentu Europejskiego. Sołtysi zostali poinformowani o możliwości dojazdu wyborców bezpłatnym autobusem do lokali wyborczych.
Inspektor ds. ochrony cywilnej i obrony przeciwpożarowej pan Marek Wernecki poinformował zgromadzonych o przepisach związanych z wypalaniem traw i konsekwencjach z tym związanych.
Pani Bożena Pospiszyl pracownik Dolnośląskiego Biura Doradztwa Rolniczego poinformowała zgromadzonych o organizowanym dnia 5 czerwca wyjeździe do Polskiej Nowej Wsi k. Opola na targi rolnicze „OPOLAGRA”. Uczestnicy spotkania zastanawiali się również nad organizacją tegorocznych Dożynek, które mają odbyć się w pierwszą niedzielę września


 

« Powrót

Archiwum aktualności

I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII

JAWORZYNA ŚLĄSKA

 
 
 

Kontakt

Urząd Miejski w Jaworzynie Ślaskiej
58-140 Jaworzyna Ślaska, ul. Wolności 9
tel. centrala: +48 (074) 85-88-230
faks: +48 (074) 85-88-253
e-mail: urzad@jaworzyna.net

Godziny otwarcia urzędu

Pn. - Pt.: 7.30 - 15.30

Godziny otwarcia kasy

Pn. - Pt.: 8.00 - 11.00, 12.00 - 15.00