Aktualności

Fighter Klub Jaworzyna Śląska z medalami

Fighter Klub Jaworzyna Śląska z medalami

05-10-2021

Z pięcioma krążkami wrócili zawodnicy Fighter Klub Jaworzyna Śląska z zawodów o puchar burmistrza gminy Wołów. Dla większości zawodników był to pierwszy w życiu turniej.


- Przywozimy ze sobą dyplomy, 5 medali w każdym kolorze. Nasi zawodnicy spisali się na medal, wszyscy! Była wola walki, determinacja, łzy i radość, czyli to wszystko, co zawsze występuje na turniejach. Wracamy do domu z pewnym doświadczeniem. Dla większości z nas to był pierwszy w życiu turniej, pierwszy wyjazd, pierwsza taka rywalizacja. Jestem dumny w naszych zawodników i serdecznie gratuluję rodzicom takich pociech! – komentuje trener Przemysław Pasikowski.

Dyplomy i medale w swoich kategoriach zdobyli
:
Bartosz Wojewodzic – złoto i brąz
Martyna Paluch - srebro
Zuzia Pasikowska - srebro
Amelia Kulpińska - srebro

Wraz z Fighter Klub Kaczmarek Grodowski klub z Jaworzyny Śląskiej zdobył także srebro w drużynówce! - Ogromne gratulacje dla reszty naszych zawodników: Sebastian Dobrowolski, Roksana Witko-Błaszczyk, Amelia Kulpińska, Leopold Bartosik, Kamil Kołodka, Karol Pasikowski za postawę na zawodach i wolę walki! Włożyliście w to swoje serce, brawo! Poza tym kilka razy otarliśmy się o podium, mamy potencjał! – dodaje trener.

 

« Powrót

Galeria

Archiwum aktualności

I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII

JAWORZYNA ŚLĄSKA

 
 
 

Kontakt

Urząd Miejski w Jaworzynie Ślaskiej
58-140 Jaworzyna Ślaska, ul. Wolności 9
tel. centrala: +48 (074) 85-88-230
faks: +48 (074) 85-88-253
e-mail: urzad@jaworzyna.net

Godziny otwarcia urzędu

Pn. - Pt.: 7:30 - 15:30

Godziny otwarcia kasy

Pn. - Pt.: 8:00 - 11:00, 12:00 - 14:30