Aktualności

Święty Mikołaj odwiedził świetlice środowiskowe z Gminy Jaworzyna Śląska

Święty Mikołaj  odwiedził świetlice środowiskowe z Gminy Jaworzyna Śląska

11-12-2017

150 dzieci ze świetlic środowiskowych z gminy Jaworzyna Śląska otrzymało paczki od Świętego Mikołaja. Wizyta świętego Mikołaja była krótka, to jednak przyniosła dużo radości oraz wprowadziła w nastrojową przedświąteczną atmosferę.
Realizacja tego przedsięwzięcia była możliwa dzięki ofiarności wielu sponsorów o wielkich sercach i w tym miejscu chcielibyśmy złożyć Im gorące podziękowania zarówno za wsparcie finansowe jak i rzeczowe w postaci słodyczy czy też upominków.

Słowa wdzięczności kierujemy do:
Państwa Katarzyny i Radosława Mentel, Pani Agnieszki Ścibior, Państwa Anny i Jacka Wychowanek, Pana Witolda Sajdak, Pana Kazimierza Przestrzelskiego, Pana Artura Żelaznego, Pana Jerzego Wagner Prezesa Zarządu Zebra Sp. z o.o. z siedzibą w Dzierżoniowie, Pana Konrada Kubś Dyrektora P.H. „ALFA” Elektro Sp. z o.o. w Świdnicy, Pana Marka Wiraszki, Pana Jerzego Zaręby, Pana Ryszarda Podgórskiego, Państwa Marty i Bogdana Kochanowskich, Pani Lidii Madejczyk, Pani Edyty Krawczyk, Colgate-Palmolive Manufacturing Poland Sp. z o. o  w Świdnicy, Pana Józefa Dziedzic Prezesa Zakładu Porcelany Stołowej „KAROLINA”  sp. z o.o. w Jaworzynie Śląskiej, Pani Małgorzaty Furtak - Cychowska CIUKURUKU - Kraina Łakoci w Świdnicy, Pani Joanny Krupa, Pana Ryszarda  Okruty  Zakład  Budowlano - Handlowy ARGO w Wilków 49A, Pana Józefa Podbielskiego Firma „PAJTOR” w Świdnicy, Pani Janiny Balińskiej.

przyg. R. Kruk

« Powrót

Galeria

Archiwum aktualności

I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII

JAWORZYNA ŚLĄSKA

 
 
 

Kontakt

Urząd Miejski w Jaworzynie Ślaskiej
58-140 Jaworzyna Ślaska, ul. Wolności 9
tel. centrala: +48 (074) 85-88-230
faks: +48 (074) 85-88-253
e-mail: urzad@jaworzyna.net

Godziny otwarcia urzędu

Pn. - Pt.: 7.30 - 15.30

Godziny otwarcia kasy

Pn. - Pt.: 8.00 - 11.00, 12.00 - 15.00