Aktualności

Dyrektorzy placówek oświatowych powołani

Dyrektorzy placówek oświatowych powołani

06-07-2017

4 lipca br. Burmistrz Jaworzyny Śląskiej Pan Grzegorz Grzegorzewicz wręczył powołania na stanowiska dyrektorom jaworzyńskich placówek oświatowych, którzy zostali wybrani w ramach przeprowadzonych konkursów. Z dniem 1 września 2017 r. powierzone stanowiska obejmą:
Pani Małgorzata Adamowicz, która została wybrana na dyrektora Szkoły Podstawowej im. Św. Mikołaja w Pastuchowie, Pani Jadwiga Chrobak, która została wybrana na dyrektora Przedszkola Samorządowego im. Chatka Puchatka w Jaworzynie Śląskiej, Pan Maciej Plencler, który został wybrany na dyrektora Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Starym Jaworowie, Pan Krzysztof Sołtys, który został wybrany na dyrektora Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Jaworzynie Śląskiej.

Zgodnie z uchwałą Rady Miejskiej w Jaworzynie Śląskiej w sprawie dostosowania sieci szkół do nowego ustroju szkolnego, Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Jaworzynie Śląskiej zlokalizowana będzie w dwóch budynkach, klasy I-IV będą realizować obowiązek szkolny w budynkach przy ul. Mickiewicza 9 i 10, natomiast klasy V-VII Szkoły Podstawowej i klasy II-III obecnego Gimnazjum w budynku przy ul. Jana Pawła II 16 w Jaworzynie Śląskiej.

Z dniem 1 września 2017 r. funkcje wicedyrektorów Szkoły Podstawowej w Jaworzynie Śląskiej, sprawować będą Pani Joanna Bartczak (w budynku obecnego Gimnazjum) oraz Pan Marcin Kruk (w budynkach przy ul. Mickiewicza 9).  Funkcję wicedyrektora Przedszkola Samorządowego w dalszym ciągu wypełniać będzie Pani Ewa Woszczyk.

« Powrót

Galeria

Archiwum aktualności

I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII

JAWORZYNA ŚLĄSKA

 
 
 

Kontakt

Urząd Miejski w Jaworzynie Ślaskiej
58-140 Jaworzyna Ślaska, ul. Wolności 9
tel. centrala: +48 (074) 85-88-230
faks: +48 (074) 85-88-253
e-mail: urzad@jaworzyna.net

Godziny otwarcia urzędu

Pn. - Pt.: 7.30 - 15.30

Godziny otwarcia kasy

Pn. - Pt.: 8.00 - 11.00, 12.00 - 15.00