2 ×

Aktualności

Zwycięstwo Natalii Okolity w VII Powiatowym Konkursie Piosenki Anglojęzycznej

Zwycięstwo Natalii Okolity w VII Powiatowym Konkursie Piosenki Anglojęzycznej

06-05-2016

Szkoła Podstawowa im. Świętego Mikołaja w Pastuchowie dba o rozwój różnorodnych talentów swoich uczniów. Dzięki temu, że nauczyciele mają czas na odkrywanie uzdolnień dzieci, a młodzi artyści wykazują ogromne zaangażowanie w doskonalenie swoich umiejętności, co pewien czas możemy z dumą prezentować wyniki tej współpracy.

Ostatnim sukcesem jest zwycięstwo uczennicy klasy VI, Natalii Okolity w VII Powiatowym Konkursie Piosenki Anglojęzycznej organizowanym przez nauczycieli i uczniów Gimnazjum nr 1 w Świdnicy pod patronem Prezydent Miasta Świdnicy. Warto dodać, że w tym konkursie szkoła wystawiła dużą reprezentację. W kategorii solistów występowała także Laura Tomaszewska, a jako zespół wokalny pod nazwą SNAP śpiewały: Angelarana Almhrez, Maja Wojciechowska, Amelia Jakubska, Klaudia Lądowska, Maria Feszter, Oliwia Banasik.

Jury w składzie: p. A. Wojtas – nauczyciel języka angielskiego z I LO, p. A. Kozłowska i p. H. Graczyk – ekspertki w dziedzinie muzyki, oceniając występy uczniów brało pod uwagę:
- dobór repertuaru,
- interpretację,
- wrażenie estetyczne,
- ruch i obycie sceniczne,
- fonetyczną i leksykalną poprawność śpiewanego tekstu,
- oraz własną twórczość.

Natalia pod opieką artystyczną pani Adriany Kotów – Jędras pokonała wielu konkurentów i wygrała kartę podarunkową do Empiku o wartości 200 zł.

« Powrót

Galeria

Archiwum aktualności

I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII

JAWORZYNA ŚLĄSKA

 
 
 

Kontakt

Urząd Miejski w Jaworzynie Ślaskiej
58-140 Jaworzyna Ślaska, ul. Wolności 9
tel. centrala: +48 (074) 85-88-230
faks: +48 (074) 85-88-253
e-mail: urzad@jaworzyna.net

Godziny otwarcia urzędu

Pn. - Pt.: 7.30 - 15.30

Godziny otwarcia kasy

Pn. - Pt.: 8.00 - 11.00, 12.00 - 15.00