Aktualności

Dzień Patrona Szkoły w Pastuchowie

Dzień Patrona Szkoły w Pastuchowie

07-12-2015

Tegoroczne obchody Dnia Patrona były dla nas wyjątkowym przeżyciem, ponieważ wiązały się z wizytą w naszej szkole Księdza Biskupa, Ignacego Deca, który przybył w towarzystwie księdza proboszcza, Wiesława Ignatowicza. Po miłym przywitaniu wszystkich gości przez Panią Dyrektor obejrzeliśmy niezwykłe przedstawienie, w którym główną rolę grał oczywiście Święty Mikołaj, ale na scenie pojawiło się także wielu naszych utalentowanych uczniów.

Widzowie patrzyli na ten spektakl w skupieniu, a na ich twarzach widać było zadumę. Po występie sala rozbrzmiała oklaskami. Pan Burmistrz Jaworzyny Śląskiej w towarzystwie radnych naszej wsi,: Pani Ewy Pileckiej i Pana Romualda Madaja,  podziękował Księdzu Biskupowi za Jego inspirującą wizytę.
Na zakończenie Święty Mikołaj wręczył prezenty wszystkim dzieciom. Trochę pomogli Mu rodzice i inni darczyńcy. W tym roku Święty Mikołaj miał wielu pomocników, którzy obdarowali nasze dzieci słodyczami i upominkami, dzięki czemu wszyscy odczuliśmy już atmosferę zbliżających się Świąt. Szczególne słowa podziękowania kierujemy do Pana Rafała Majtczaka – Prezesa Przedsiębiorstwa Recyklingu Odpadów i Przetwarzania Sp. z o.o. z siedzibą w Pastuchowie przy ul. Krótkiej 3 oraz Pana Cypriana Jurka, który wręczył paczki w imieniu Pana Rafała. Do grona tych, którzy nigdy nie przychodzą do nas z pustymi rękami, zaliczają się także Burmistrz, Pan Grzegorz Grzegorzewicz, Pan Roman Pająk – Prezes Rolniczej Spółdzielni Produkcyjnej im. Przełom oraz Pani Sołtys Wsi Pastuchów, Danuta Stelmach. Dziękujemy wszystkim bardzo serdecznie.

 

« Powrót

Galeria

Archiwum aktualności

I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII

JAWORZYNA ŚLĄSKA

 
 
 

Kontakt

Urząd Miejski w Jaworzynie Ślaskiej
58-140 Jaworzyna Ślaska, ul. Wolności 9
tel. centrala: +48 (074) 85-88-230
faks: +48 (074) 85-88-253
e-mail: urzad@jaworzyna.net

Godziny otwarcia urzędu

Pn. - Pt.: 7.30 - 15.30

Godziny otwarcia kasy

Pn. - Pt.: 8.00 - 11.00, 12.00 - 15.00