2 ×

Aktualności

Przedszkolaki dbają o zdrowie

Przedszkolaki dbają o zdrowie

07-02-2014

Jaworzyńskie Przedszkole Samorządowym z Grupą Żłobkową im. „ Chatka Puchatka” dołączyło do międzynarodowej grupy „Przedszkoli i Szkół Promujących Zdrowie”. W ramach uczestnictwa w tym programie odbyła się specjalna konferencja tematyczna.

Do udziału w niej zostali zaproszeni goście z różnych środowisk lokalnych m.in.: przedstawiciele władz lokalnych, dyrektorzy placówek oświatowych, rodzice przedszkolaków, przedstawiciele służby zdrowia, Sanepid-u, a nawet parlamentarzyści. W roli głównej wystąpiły jednak dzieci.

Celem spotkania było zapoznanie uczestników z zadaniami, jakie stoją przed „Przedszkolem Promującym Zdrowie”. Do najważniejszych z nich należy troska o zdrowie i dobre samopoczucie fizyczne, psychiczne, społeczne dzieci oraz zapewnienie takich warunków, aby nabyły umiejętności prozdrowotnych zachowań i poszanowania zdrowia własnego i innych. W trakcie trwania konferencji odbyły się warsztaty, w których zaproszeni goście wzięli czynny udział i odpowiadali na pytania dotyczące promowania zdrowia wśród dzieci.

Koordynator projektu
Aneta Besser

« Powrót

Galeria

Archiwum aktualności

I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII

JAWORZYNA ŚLĄSKA

 
 
 

Kontakt

Urząd Miejski w Jaworzynie Ślaskiej
58-140 Jaworzyna Ślaska, ul. Wolności 9
tel. centrala: +48 (074) 85-88-230
faks: +48 (074) 85-88-253
e-mail: urzad@jaworzyna.net

Godziny otwarcia urzędu

Pn. - Pt.: 7.30 - 15.30

Godziny otwarcia kasy

Pn. - Pt.: 8.00 - 11.00, 12.00 - 15.00