Aktualności

6 Mikołajowy Turniej Piłki Halowej

6 Mikołajowy Turniej Piłki Halowej

17-12-2012

Zwycięstwem „Znajomych Fryzjera” zakończył się 6 Mikołajowy Turniej Piłki Halowej, który został rozegrany w sobotnie popołudnie 15 grudnia br. na sali sportowej przy ulicy Powstańców w Jaworzynie Śląskiej.

Do turnieju zgłosiło się 10 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. Zwycięzcy rozgrywek w grupach zagrali o najwyższe miejsca w turnieju. Po rozegraniu 22 meczy wyłoniono najlepszą drużynę, którą zostali „Znajomi Fryzjera”. Pokonali oni w finale „Playboy Team” 1:0. Trzecie miejsce zajęła drużyna „Junior El Katalonia”, która zwyciężyła w stosunku 4:1 z drużyną „Krause Świdnica”. W czasie imprezy został rozegrany turniej rzutów karnych, w którym najlepszym strzelcem okazał się Jan Gałka („XXL Bolesławice”). Przyznano jeszcze trzy wyróżnienia: najlepszym zawodnikiem został Patryk Krzeczowski („Znajomi Fryzjera”), najlepszym bramkarzem wybrano Wojciecha Letkowskiego („Playboy Team”) a najlepszym juniorem Kamila Wudel („Junior El Katalonia”). Nagrody dla najlepszych drużyn i zawodników wręczył Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej i społeczny koordynator turnieju Ireneusz Besser. Sędziami byli Janusz Kurzeja i Dariusz Luber. Turniej został zorganizowany przez SOKiBP w Jaworzynie Śląskiej.
Znajomi Fryzjera wystąpili w składzie: Łukasz Nijander -Rafał Kwiatkowski, Bartek Kwiatkowski, Adam Myśliński, Jarek Gradowicz, Michał Gradowicz, Paweł Kolasiński, Patryk Krzeczowski, Mariusz Charytanowicz.
 

« Powrót

Galeria

Archiwum aktualności

I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII

JAWORZYNA ŚLĄSKA

 
 
 

Kontakt

Urząd Miejski w Jaworzynie Ślaskiej
58-140 Jaworzyna Ślaska, ul. Wolności 9
tel. centrala: +48 (074) 85-88-230
faks: +48 (074) 85-88-253
e-mail: urzad@jaworzyna.net

Godziny otwarcia urzędu

Pn. - Pt.: 7.30 - 15.30

Godziny otwarcia kasy

Pn. - Pt.: 8.00 - 11.00, 12.00 - 15.00