Aktualności

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Rodzina Kultur" w ramach XVI Polsko-Czeskich Dni Kultury Chrześcijańskiej

13-10-2005

KOMUNIKAT- WYNIKI KONKURSU

W dniu 12 października 2005r. jury w składzie: Agnieszka Szymańska (plastyk), Regina Mierzejewska (plastyk), Zdzisław Skarbek (dyrektor SOKiBP) oceniło 258 prac, które zostały dostarczone na konkurs z następujących instytucji/placówek:

 

Zakladni Skola a Meterska Skola Teplice n/Metuji, Szkoła Podstawowa nr 3 w Świdnicy, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 21 w Wałbrzychu, Pracownia Plastyczna w Wałbrzychu, Gimnazjum nr XIII w Wałbrzychu, Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Lubnowie, Szkoła Podstawowa w Doboszowicach, Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Henrykowie, Szkoła Podstawowa w Jaźwinie, Szkoła Podstawowa nr 1 w Bielawie, Szkoła Podstawowa w Pastuchowie, Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Bystrzycy Górnej, Młodzieżowy Dom Kultury im. M. Kopernika we Wrocławiu, Powiatowy Zespół Szkół ZSZ w Bystrzycy Dolnej, Gimnazjum nr 3 w Świdnicy, Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śląskiej, II Liceum Ogólnokształcące w Dzierżoniowie, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piławie Dolnej, Szkoła Podstawowa Nr 7 w Bielawie, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Strzegomiu, Młodzieżowy Dom Kultury im. St. Wyspiańskiego w Bolesławcu, Gimnazjum Publiczne w Głuszycy, Młodzieżowy Dom Kultury w Świdnicy, II Liceum Ogólnokształcące w Świdnicy, Szkoła Podstawowa w Stolcu, Szkoła Podstawowa nr 2 w Ziębicach, Gimnazjum Publiczne w Dusznikach Zdroju, ZUS JIZNI MESTO Praha.

Oto przyznane nagrody i wyróżnienia:

KATEGORIA I: klasy "O"-II (oraz młodsi)
nagrody:

  1. KLAUDIA PETTERS, 6 lat, MDK Bolesławiec
  2. OLA KUBA, 6 lat, MDK Świdnica
  3. HANNA SIDORUK, 8 lat, MDK Świdnica
  4. AGATA KNAPIK, 5 lat, MDK Bolesławiec
  5. JULIA JANCELEWICZ, 8 lat, MDK Bolesławiec
  6. MARTA MELERSKA, 6 lat, PSP nr 21 Wałbrzych
  7. RAFAŁ WACH, 8 lat, PSP nr 21 Wałbrzych
  8. KAMILA SŁOBODZIAN, 8 lat, MDK Świdnica
  9. SZYMON MIKUŁA, 6 lat, MDK Świdnica
  10. JUSTYNKA JANISZEWSKA, 7 lat, MDK Świdnica

Wyróżnienie dyplomem:

  1. JOANNA KASPERSKA, Niepubl. SP w Lubnowie Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju-Promocji Wsi Lubnów i okolic
  2. MARTA NAZIM, Niepubl. SP w Lubnowie Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju-Promocji Wsi Lubnów i okolic
  3. ANETA KUDRNOVA, 7 lat, ZUS JIZNI MESTO, Praha
  4. PAULINA BEZ, 7 lat, Niepubl. SP w Lubnowie Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju-Promocji Wsi Lubnów i okolic
  5. OLA BROŻYNA, 7 lat, MDK Świdnica
  6. JAKUB POPKO, 6 lat, SP nr 2 w Ziębicach

KATEGORIA II: klasy III-V
Nagroda:

  1. VIRGINIE MUGRAUEROVA, 9 lat, ZUS JIZNI MESTO Praha
  2. MARTA KACZÓWKA, 12 lat, Szkoła Podstawowa w Stolcu
  3. PIOTR STUDNICKI, 10 lat, SP Nr 3 w Świdnicy
  4. DOMINIK FOŁTA, 10 lat, PSP 21 Wałbrzych
  5. OLA ŁAPIAK, kl. III, PSP nr 21 Wałbrzych
  6. MAGDALENA ŚLĘZAK, 10 lat, MDK Świdnica
  7. PAULINA KOWZOWICZ, 8 lat, PSP nr 21 w Wałbrzychu
  8. MARIUSZ ADAMCZYK, 9 lat, SP w Stolcu
  9. KRYSTIAN BUJAK, kl. IV, SP Jaworzyna Śląska
  10. DOMINIKA WOŁYŃSKA, 9 lat, MDK Swidnica
  11. KATARZYNA POPKO, 11 lat, SP w Stolcu

Wyróżnienie dyplomem:

  1. IZABELA MAZIARZ, kl. V, Zespół Szkolno-Przedszkolny Piława Dolna
  2. JUSTYNA PRZYBYŚ, kl. I, Zespół Szkolno-Przedszkolny Piława Dolna
  3. KORNELIA ŁOŚ, 11 lat, SP nr 2 w Ziębicach
  4. DAMIAN BUNK, kl. V, PSP nr 21 Wałbrzych
  5. DIANA MACIEJKO, kl. V, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piławie Dolnej

KATEGORIA III: kl. VI szkoły podstawowej - gimnazjum
Nagroda:

  1. KAROLINA MATWIN, kl. VI, PSP nr 4 w Strzegomiu
  2. ANNA MENCLOVA, Zakladni Skola Teplice n/Metuji
  3. NATALKA ŁAZANOWSKA, MAGDA SOŚNICKA, KATARZYNA NIENAJADŁO, MONIKA ŻYTKIEWICZ Gimnazjum Publiczne w Głuszycy
  4. ALEKSANDRA SYSŁO, Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Bystrzyca Górna
  5. ANNA VITOVCOVA, 12 lat, ZUS JIZNI MESTO Praha
  6. TEREZA BAZKOVA, 13 lat, ZUS JIZNI MESTO Praha
  7. KSTISTYNA FABIANOVA, 13 lat, ZUS JIZNI MESTO Praha
  8. PAULINA HOLCZYŃSKA, Gimnazjum Publiczne Duszniki Zdrój
  9. MAŁGORZATA KRAMEK, PSP nr 4 Strzegom
  10. SANDRA SIUDAK, 11 lat, MDK Bolesławiec
  11. BOGUMIŁA MYRDZIO, kl. III, Gimnazjum nr 3 w Świdnicy
  12. PATRYCJA STYPUŁA, kl. III, Gimnazjum nr 3 w Świdnicy
  13. KAMILA SZOSTAK, 15 lat, Gimnazjum nr XIII Wałbrzych

Wyróżnienie dyplomem:

  1. BARBARA FESZTER, kl. VI, SP Pastuchów
  2. BARBARA MEDOVA, 14 lat, ZUS JIZNI MESTO Praha
  3. ALES KOTYK, 13 lat, ZUS JIZNI MESTO Praha

KATEGORIA IV: szkoły średnie
Nagroda:

  1. KAMILA TWARDOWSKA, 16 lat, ZSO II LO w Świdnicy
  2. AGATA KASPRZYK, 16 lat, ZSO II LO w Świdnicy
  3. ILONA PTAK, Gimnazjum nr 3 w Świdnicy
  4. JAKUB MED., 16 lat, ZUS JIZNI MESTO Praha
  5. ANNA ŁYNKO, 15 lat, MDK Świdnica

Wyróżnienie dyplomem:

  1. AGNIESZKA FLORIAN, Gimnazjum nr 3 w Świdnicy
  2. RAFAŁ RASZEWSKI, Katolickie Liceum Ogólnokształcące Henryków

KATEGORIA: dorośli

  1. BOGUMIŁA STĘSZEWSKA, Wałbrzych

KATEGORIA: rzeźby

  1. ANIA TOMASZEWSKA, 16 lat, MDK Wrocław
  2. ANIA RZECHONEK, 15 lat, MDK Wrocław (2 prace)
  3. MAREK LAZUREK, 16 lat, MDK Wrocław (2 prace)
  4. AGNIESZKA ŁAZORKO, 7 lat, MDK Wrocław
  5. KAROLINA MURDZA, 12 lat, SP Jaworzyna Śląska
  6. MARCIN CEGLARZ, MATEUSZ SZOBER SP Doboszowice
  7. KAROLINA PODCZASY, kl. VI, SP Pastuchów
  8. PAULINA MATUSZCZAK, 12 lat, SP nr 1 Bielawa
  9. BARBARA RZEPKA, PATRYCJA RUDZIŃSKA ZSZ Bystrzyca Dolna
  10. JUSTYNA BÓL, ANNA KACZMARSKA ZSZ Bystrzyca Dolna

KATEGORIA: grafika
Nagroda:

Linoryt

  1. MARTYNA WOŁOWICZ, 16 lat, MDK Wrocław
  2. KAROLINA BODZIONY, 13 lat, MDK Wrocław
  3. AGNIESZKA BLASS, 13 lat, MDK Wrocław
  4. NATALIA CHASZCZYC, 12 lat, MDK Wrocław
  5. ANNA PŁOŃSKA, 17 lat, MDK Wrocław
  6. SARA SMOLEŃ, 14 lat, MDK Wrocław
  7. JULIA KOZYRA, 10 lat, MDK Wrocław
  8. ELIZA KOZYRA, 9 lat, MDK Wrocław
  9. SZYMON BODZIONY, 11 lat, MDK Wrocław
  10. JAGODA ZYCH, 11 lat, MDK Wrocław
  11. ZUZANNA ROBUTKA, 10 lat, MDK Wrocław
  12. KATARZYNA KOŹMA, 10 lat, MDK Wrocław
  13. BARBARA BODZIONY, 9 lat, MDK Wrocław
  14. GABRYSIA WILCZEWSKA, 16 lat, MDK Wrocław

Grafika komputerowa:

15. ANNA BUTLER, 15 lat, MDK Wrocław
16. GRZEGORZ BOROWIK, 12 lat, MDK Wrocław

Dodatkowo jury postanowiło przyznać:

GRAND PRIX

  1. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 21 w Wałbrzychu
  2. Młodzieżowy Dom Kultury im. M. Kopernika we Wrocławiu
  3. Młodzieżowy Dom Kultury w Świdnicy

OTWARCIE WYSTAWY I WRĘCZENIE NAGRÓD NASTĄPI:

w dniu 18.10.2005 (wtorek) o godz. 12:30
W SAMORZĄDOWYM OŚRODKU KULTURY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ,
UL. POWSTAŃCÓW 3

Uwaga! W przypadku nieobecności laureatów podczas otwarcia wystawy, organizator nie będzie wysyłał nagród rzeczowych. Nagrody będzie można odbierać osobiście w Ośrodku Kultury do końca roku 2005.

 

 

« Powrót

Archiwum aktualności

I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII

3.7°C

7.9

Kalendarz <   >

Kontakt

Urząd Miejski w Jaworzynie Ślaskiej
58-140 Jaworzyna Ślaska, ul. Wolności 9
tel. centrala: +48 (074) 85-88-230
faks: +48 (074) 85-88-253
e-mail: urzad@jaworzyna.net

Godziny otwarcia urzędu

Pn. - Pt.: 7.30 - 15.30

Godziny otwarcia kasy

Pn. - Pt.: 8.00 - 11.00, 12.00 - 15.00