Aktualności

ZAPROSZENIE NA KONFERENCJĘ WPROWADZAJĄCĄ W RAMACH PROJEKTU "ZWIĘKSZENIE KONKURENCYJNOŚCI PRZEDSIĘBIORSTW SEKTORA DREZWNEGO"

06-03-2006

Miło nam, poinformować, że - na zlecenie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości - konsorcjum w składzie F5 Konsulting Sp. z o.o., Instytut Technologii Drewna oraz Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej rozpoczęło realizacje projektu dotyczącego wspierania małych i średnich firm sektora drzewnego w Polsce.

 

Szanowni Państwo!

Miło nam, poinformować, że - na zlecenie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości - konsorcjum w składzie F5 Konsulting Sp. z o.o., Instytut Technologii Drewna oraz Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej rozpoczęło realizacje projektu dotyczącego wspierania małych i średnich firm sektora drzewnego w Polsce. Program obejmuje szkolenia dla ponad 5000 pracowników mikro, małych i średnich firm sektora drzewnego w Polsce. Jego celem jest podniesienie kwalifikacji pracowników w tematyce zarządzania, współpracy firm MMŚP z dużymi firmami tej branży oraz w zakresie drewna i jego obróbki.

W ramach projektu w marcu i kwietniu 2006 przewidywana jest realizacja cyklu 50 konferencji wprowadzających w całej Polsce. Będzie to dobra okazja do zapoznania się z celami projektu. Uczestnictwo w konferencji umożliwi również zapoznanie się z dobrymi praktykami współpracy firm MMŚP sektora drzewnego z dużymi przedsiębiorstwami oraz zasadami i korzyściami podjęcia takiej kooperacji. Udział przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego umożliwi dotarcie do najmniejszych firm w regionach, które na co dzień mają ograniczone możliwości dostępu do środków pomocowych i realizowanych projektów. Jednym z celów projektu jest właśnie wspieranie takich firm oraz zwiększenie ich konkurencyjności na rynku, gdyż to właśnie rozwój sektora MMŚP gwarantuje rozwój społeczności lokalnych.

Niniejszym pragniemy zaprosić Państwa na konferencję wprowadzające w województwie dolnośląskim, które odbędą się:

  • w Jeleniej Górze, 15 marca 2006 r. w Hotelu Europa, ul. 1 Maja 16/18
  • we Wrocławiu, 1 kwietnia 2006 r. w Hali Ludowej, ul. Wystawowa 1
  • w Polanicy Zdrój, 12 kwietnia 2006 r. w Pensjonacie Beata, ul. Rybna 9

Wśród prelegentów konferencji znajdują się m.in. dr inż. Włodzimierz Popyk, mgr inż. Bogdan Czemko. Ich wystąpienia dotyczyć będą m.in. trendów na rynku drewna i wyrobów drzewnych, innowacyjności polskich firm, szans dla sektora wynikających z możliwości korzystania ze środków unijnych.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

 

Formularz zgłoszeniowy (do pobrania poniżej Formularz zgłoszeniowy PDF ) należy przesłać, nie później niż dwa tygodnie przed planowanym wydarzeniem (wyjątek stanowi konferencja w Jeleniej Górze - zgłoszenia można przesyłać do 6 marca) pocztą lub faksem do Regionalnego Punktu Rekrutacyjnego:

Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej - Centrum Dolnośląskie
ul. Mennicza 1, 50-057 Wrocław
tel/fax: 071/372 41 21, e-mail: biuro@frdl-cd.org.pl

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo również na stronie internetowej:
http://www.drewno-efs.pl

Decyduje kolejność zgłoszeń.

Jolanta Jackowiak
Zarządzający projektem

Załączniki:

« Powrót

Archiwum aktualności

I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII

JAWORZYNA ŚLĄSKA

 
 
 

Kontakt

Urząd Miejski w Jaworzynie Ślaskiej
58-140 Jaworzyna Ślaska, ul. Wolności 9
tel. centrala: +48 (074) 85-88-230
faks: +48 (074) 85-88-253
e-mail: urzad@jaworzyna.net

Godziny otwarcia urzędu

Pn. - Pt.: 7.30 - 15.30

Godziny otwarcia kasy

Pn. - Pt.: 8.00 - 11.00, 12.00 - 15.00