Aktualności

Wyniki w Finale Dolnośląskim Konkursu Recytatorskiego Poezji Religijnej dla uczniów szkół podstawowych

Wyniki w Finale Dolnośląskim Konkursu Recytatorskiego Poezji Religijnej dla uczniów szkół podstawowych

19-10-2006

W dniu 18.10.2006r., jury w składzie: Zdzisław Skarbek, Katarzyna Poznańska, Ryszard Dykcik, po przesłuchaniu 42 recytatorów w kategorii szkół podstawowych z Powiatu Świdnickiego, Okręgów: Nowa Ruda, Wałbrzych, Duszniki Zdrój, Kłodzko, Pieszyce, Ząbkowice Śląskie, Mieroszów postanowiło nagrodzić następujące osoby:

 

GRAND PRIX:
Urszula Włośniewska ze Szkoły Podstawowej w Szczytnej (opiekun przygotowujący: p. Joanna Filary Rompa).

I MIEJSCE:
Wiktoria Żukowska ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kudowie Zdroju (op. p. Alicja Barszczowska, p.Joanna Buczyńska-Ceglarek)
Jan Bajtek ze Szkoły Podstawowej w Ciepłowodach (op. p. Elżbieta Krawczyk)
Marcin Cudzich ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkowicach Śląskich (op. p. Elżbieta Umińska)

 

II MIEJSCE:
Aleksandra Jędrzejewska ze Szkoły Podstawowej im. J. Brzechwy w Żarowie (op. p. Anna Dziedzic)
Aleksandra Dziedzic ze Szkoły Podstawowej im. J. Brzechwy w Żarowie (op. Anna Zoła)
Dominika Sikorska ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Świebodzicach (op. p.Małgorzata Krzan)

 

 

 

III MIEJSCE:
Mateusz Zając z Publicznej Szkoły Podstawowej im. J. Korczaka w Jaroszowie (op. p. Tomasz Dziurla)
Ewelina Kucięba ze Szkoły Podstawowej w Lubachowie (op. p. Maria Kubica)
Oktawia Majchrzak z Miejskiego Zespołu Szkół nr 1 w Nowej Rudzie (op. p. Ewelina Martyna-Dybek)
Marcin Zawadzki z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 21 w Wałbrzychu (op. p. Sabina Oczkowicz)
Weronika Różańska z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 23 w Wałbrzychu (op. p. Irena Ropiak, p. Izabela Ilczuk)

 

IV MIEJSCE:
Sabina Barcik ze Szkoły Podstawowej w Bystrzycy Górnej (op. p. Krystyna Górecka)
Damian Mendel ze Szkoły Podstawowej im. J. Brzechwy w Żarowie (op. p. Marta Śliwa)
Marta Plata ze Szkoły POodstawowej w Jaworzynie Śląskiej (op. p. Magdalena Sorbjan)
Iweta Brzechfa ze Szkoły Podstawowej nr 6 im. Unii Europejskiej w Kłodzku (op. p. Elżbieta Bednarska)
Michał Bugaj ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Pieszycach (op. p. Helena Początek)
Paweł Zaręba ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Ziębicach (op. p. Renata Ziółkowska, p. Edyta Sendor)
Paulina Sobczyk ze Szkoły Podstawowej w Zwróconej (op. p. Urszula Galeja)
Mirela Radwańska z Publicznej Szkoły Podstawowej w Sokołowsku (op. p. Katarzyna Hawrot)

Ponadto zostały przyznane nagrody specjalne:

NAGRODA SPECJALNA PRZEWODNICZĄCEGO JURY:
Mateusz Zając za "Lament Świętkorzyski"; PUbliczna Szkoła Podstawowa w Jaroszowie

NAGRODA SPECJALNA DYREKTORA SAMORZĄDOWEGO OŚRODKA KULTURY I BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ:
Martyna Jabłońska - Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śląskiej

NAGRODA SPECJALNA DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ:
Marta Plata - Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śląskiej

Gratulujemy !!!

Nagrodzeni w konkursie otrzymali dyplomy wraz z wydawnictwami książkowymi, ufundowanymi przez Starostwo Powiatowe w Świdnicy, wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy za udział w konkursie, nauczyciele przygotowujący uczniów - podziękowania za włożony trud.

Zdjęcia z Finału już w naszej galerii.
http://www.sokibp.jaworzyna.net

« Powrót

Archiwum aktualności

I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII

3.6°C

4.3

Kalendarz <   >

Kontakt

Urząd Miejski w Jaworzynie Ślaskiej
58-140 Jaworzyna Ślaska, ul. Wolności 9
tel. centrala: +48 (074) 85-88-230
faks: +48 (074) 85-88-253
e-mail: urzad@jaworzyna.net

Godziny otwarcia urzędu

Pn. - Pt.: 7.30 - 15.30

Godziny otwarcia kasy

Pn. - Pt.: 8.00 - 11.00, 12.00 - 15.00