Aktualności

Wyniki w Finale Dolnośląskim Konkursu Recytatorskiego Poezji Religijnej dla uczniów szkół średnich

Wyniki w Finale Dolnośląskim Konkursu Recytatorskiego Poezji Religijnej dla uczniów szkół średnich

23-10-2006

W dniu 20.10.2006r., jury w składzie: Zdzisław Skarbek, Katarzyna Poznańska, Ryszard Dykcik, po przesłuchaniu 22 recytatorów w kategorii szkół gimnazjalnych z Powiatu Świdnickiego, Okręgów: Nowa Ruda, Wałbrzych, Duszniki Zdrój, Kłodzko, Pieszyce, Ząbkowice Śląskie, Mieroszów postanowiło nagrodzić następujące osoby:

 

GRAND PRIX:
Karolina Wycisk z II Liceum Ogólnokształcącego w Świdnicy
(opiekun przygotowujący: p. Małgorzata Kulig)

I MIEJSCE:
Błażej Jaroś z ZSO im. Henryka Sienkiewicza w Nowej Rudzie (op. p. Witold Bojczuk)
Ilona Ptak z II Liceum Ogólnokształcącego w Świdnicy (op. p. Małgorzata Kulig)
Mateusz Rusin z Liceum Ogólnokształcącego w Świebodzicach

 

 

II MIEJSCE:
Piotr Żabrowski z Zespołu Szkół nr 1 w Świdnicy (op. p. Magdalena Kmiecik)
Malina Ulanowska z II Liceum Ogólnokształcącego w Świdnicy (op. p. Małgorzata Kulig)
Agata Chwastyk z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Świdnicy (op. p. Anna Sałata)
Karolina Kołaczek z Zespołu Szkół Alternatywnych w Kłodzku (op. p. Dorota Krężlewicz-Skrobot)

 

III MIEJSCE:
Martyna Witowska z ZSO im. Henryka Sienkiewicza w Nowej Rudzie
Paweł Kupis z I LO im. J. Śniadeckiego w Dzierżoniowie (op. p. Małgorzata Urbińska)
Aleksandra Wiśniewska z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Ząbkowicach Śląskich (op. p. Danuta Miernik)
Arleta Sąsiadek Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kamieńcu Ząbkowickim
Karolina Listwan z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Ziębicach (op. p. Małgorzata Liguz)
Róża Jóda z I LO im. J. Kasprowicza w Świdnicy (op. p. Piotr Chlastawa)
Agnieszka Deberny z II Liceum Ogólnokształcącego w Świdnicy (op. p. Małgorzata Kulig)

IV MIEJSCE:
Aleksandra Ziobro z I LO im. Powstańców Śląskich w Bystrzycy Kłodzkiej (op. p. Andrzej Prasał)
Marta Bień z z I LO im. Powstańców Śląskich w Bystrzycy Kłodzkiej (op. p. Ewa Magierowska)
Ernest Juchniewicz z I LO im. B. Chrobrego w Kłodzku
Grażyna Maj z Zespołu Szkół nr 3 w Dzierżoniowie (op. p. Jolanta Banaś, ks. Wojciech Drab)
Ewelina Jasińska z Zespołu Szkół nr 3 w Dzierżoniowie (op. p. Jolanta Banaś, ks. Wojciech Drab)
Magdalena Polak z I LO im. J. Śniadeckiego w Dzierżoniowie (op.p. Małgorzata Urbińska)
Alicja Solarz z Zespołu Szkół im. J. Śniadeckiego w Żarowie (op. ks. Grzegorz Kupczyk)

Dodatkowo przyznane zostały dwie nagrody specjalne:

NAGRODA SPECJALNA PRZEWODNICZĄCEGO JURY, PANA RYSZARDA DYKCIKA:
Pani Małgorzata Kulig opiekun przygotowujący recytatorów II Liceum Ogólnokształcącego w Świdnicy
Agnieszka Deberny z II Liceum Ogólnokształcącego w Świdnicy.

Gratulujemy!!!

« Powrót

Archiwum aktualności

I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII

-0.4°C

4

Kalendarz <   >

Kontakt

Urząd Miejski w Jaworzynie Ślaskiej
58-140 Jaworzyna Ślaska, ul. Wolności 9
tel. centrala: +48 (074) 85-88-230
faks: +48 (074) 85-88-253
e-mail: urzad@jaworzyna.net

Godziny otwarcia urzędu

Pn. - Pt.: 7.30 - 15.30

Godziny otwarcia kasy

Pn. - Pt.: 8.00 - 11.00, 12.00 - 15.00