Aktualności

Nowe atrakcje na jaworzyńskich placach zabaw

Nowe atrakcje na jaworzyńskich placach zabaw

03-08-2007

W dniu 02.08.2007 roku na placach zabaw zlokalizowanych na ulicach Ekerta i Westerplatte zamontowane zostały nowe zestawy rekreacyjno – sportowe dla naszych małych mieszkańców. Nowe zestawy od samego początku cieszą się wielkim zainteresowaniem dzieci.

 

W odbiorze uczestniczył Burmistrz Jaworzyny Śląskiej Grzegorz Grzegorzewicz. Oprócz dużych, złożonych zestawów składających się z wieżyczek, drabinek, schodków, pomostów i zjeżdżalni, zamontowano również „Sprężynowce”, atrakcyjne i dające wiele radości korzystającym z nich dzieciakom.

Zamontowane wczoraj urządzenia to początek dużego zadania, które ma urozmaicić i unowocześnić nasze place zabaw, sprawić, że stojące tam elementy będą bezpieczniejsze dla dzieci oraz poprawią wygląd estetyczny okolicy.
Jednocześnie Gmina w miesiącu kwietniu złożyła wniosek o dofinansowanie w ramach środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego, obejmujący kompleksową budowę stref rekreacji, w tym modernizacje placów zabaw oraz budowę boisk przyszkolnych (wartość inwestycji ponad 3 mln. zł).

Bardzo prosimy mieszkańców Jaworzyny Śląskiej o zwracanie uwagi na to co dzieje się na placach zabaw, aby wandale nie dewastowali tego, co ma służyć naszym pociechom.
 

Montaż urządzeń

 

Plac zabaw ul. Ekerta

Plac zabaw ul. Westerplatte

 

 

 

 

 

 

 

 

« Powrót

Archiwum aktualności

I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII

JAWORZYNA ŚLĄSKA

 

Kalendarz <   >

Kontakt

Urząd Miejski w Jaworzynie Ślaskiej
58-140 Jaworzyna Ślaska, ul. Wolności 9
tel. centrala: +48 (074) 85-88-230
faks: +48 (074) 85-88-253
e-mail: urzad@jaworzyna.net

Godziny otwarcia urzędu

Pn. - Pt.: 7.30 - 15.30

Godziny otwarcia kasy

Pn. - Pt.: 8.00 - 11.00, 12.00 - 15.00