Aktualności

Prace remontowe w Gminie

14-09-2007

Remont przystanków – w tym tygodniu wykonany został remont przystanków. Przystanki zostały zabezpieczone poprzez wstawienie nowych szyb bezpiecznych klejonych. W najbliższym czasie zostanie również odnowiona i postawiona wiata przystankowa w Pasiecznej, która zastała całkowicie zniszczona podczas tegorocznych wichur.

Barierki na chodniku przy ulicy Powstańców, chodnik przy budynku numer 3 został zabezpieczony barierką. Kierowcy samochodów ciężarowych zbytnio ułatwiali sobie przejazd tym odcinkiem drogi wjeżdżając na chodnik, niszcząc go i zagrażając bezpieczeństwu pieszych. Chodnik nie będzie niszczony i wreszcie będzie bezpieczniej.

Nowa instalacja elektryczna w pawilonie Szkoły Podstawowej w Pastuchowie – Szkoła doczekała się wreszcie całkowitej wymiany w czasie wakacji starej i wadliwej instalacji elektrycznej. Zamontowano nowe jasno świecące lampy firmy Philips, która bezpłatnie wykonała pomiary natężenia oświetlenia oraz projekt. Zamontowano nowe oświetlenie wejścia do budynku lampami z czujnikami zmierzchowymi, oraz na korytarzu lampy awaryjne, które po wyłączeniu prądu świecą jeszcze przez dwie godziny. Remont powyższy wykonała firma Pana Jana Krzysztofa - Instalatorstwo Elektryczne ze Świdnicy.

 

 

« Powrót

Archiwum aktualności

I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII

JAWORZYNA ŚLĄSKA

 
 
 

Kontakt

Urząd Miejski w Jaworzynie Ślaskiej
58-140 Jaworzyna Ślaska, ul. Wolności 9
tel. centrala: +48 (074) 85-88-230
faks: +48 (074) 85-88-253
e-mail: urzad@jaworzyna.net

Godziny otwarcia urzędu

Pn. - Pt.: 7.30 - 15.30

Godziny otwarcia kasy

Pn. - Pt.: 8.00 - 11.00, 12.00 - 15.00