Aktualności

Boisko dla Gimnazjum

Boisko dla Gimnazjum

05-03-2008

Deklaracja Gminy Jaworzyna Śląska o udziale w ministerialnym programie
„Boisko w mojej gminie – Orlik 2012” została zatwierdzona przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego, który wpisał naszą Gminę na listę samorządów wytypowanych do udziału w projekcie.

 

Program przewiduje pomoc samorządom lokalnym w budowie kompleksów sportowych, w skład których wchodziłyby: boisko piłkarskie ze sztuczną nawierzchnią i oświetleniem, boisko wielofunkcyjne z przeznaczeniem do piłki ręcznej, koszykówki i siatkówki oraz budynki z szatniami i sanitariatami. Koszt inwestycji szacuje się na milion złotych, z tego 1/3 musi pokryć gmina, a pozostałą część Ministerstwo Sportu i Urząd Marszałkowski.
Obecny stan techniczny i wizualny boiska przy jaworzyńskim gimnazjum pozostawia wiele życzenia. Zniszczona nawierzchnia i wyposażenie, nie tylko nie dają przyjemności z jego użytkowania, ale również zagrażają bezpieczeństwu osób z niego korzystających. Możliwość pozyskania dodatkowych środków finansowych, dzięki udziałowi w programie, daje szansę na polepszenia warunków rozwoju sportu i promowanie zdrowego stylu życia wśród naszej młodzieży.

Stan obecny boiska:

Projekt kompleksu sportowego:

 

 

 

 

« Powrót

Archiwum aktualności

I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII

JAWORZYNA ŚLĄSKA

 

Kalendarz <   >

Kontakt

Urząd Miejski w Jaworzynie Ślaskiej
58-140 Jaworzyna Ślaska, ul. Wolności 9
tel. centrala: +48 (074) 85-88-230
faks: +48 (074) 85-88-253
e-mail: urzad@jaworzyna.net

Godziny otwarcia urzędu

Pn. - Pt.: 7.30 - 15.30

Godziny otwarcia kasy

Pn. - Pt.: 8.00 - 11.00, 12.00 - 15.00