Aktualności

Św. Mikołaj odwiedził najmłodszych

Św. Mikołaj odwiedził najmłodszych

07-12-2009

Blisko 160 dzieci ze świetlic środowiskowych z gminy Jaworzyna Śl. otrzymało paczki od św. Mikołaja. Dzieci przygotowały na tą okazję kolędy, wierszyki i piosenki oraz poczęstunek zgodnie ze zwyczajem (szklanka mleka i ciasteczka). Choć wizyta Świętego Mikołaja była krótka, to jednak przyniosła dużo radości oraz wprowadziła w nastrojową przedświąteczną atmosferę.

Realizacja tego przedsięwzięcia była możliwa dzięki ofiarności wielu sponsorów o wielkich sercach i w tym miejscu chcielibyśmy złożyć Im gorące podziękowania zarówno za wsparcie finansowe jak i rzeczowe w postaci słodyczy czy też upominków. Zabrano dary w kwocie około 9 000 zł.

Słowa wdzięczności kierujemy do: Pana Bogdana Kochanowskiego, Firmy „Boskar” w Świdnicy, Państwa Agnieszki Sączawy-Kwiatkowskiej i Pawła Kwiatkowskiego, Pani Haliny Gruszczyńskiej, Pani Ireny Lewandowskiej, Pana Stanisława Zagajewskiego, Pana Tadeusza Księżnika, Pana Stanisława Ptak, Pana Ryszarda Podgórskiego, Pana Marcina Partyki, Państwa Katarzyny i Radosława Mentel, Państwa Barbary i Zbigniewa Bielak, Pani Agnieszki Scibiór, Państwa Anny i Jacka Wychowanek, Pana Jana Bal, Państwa Iwony i Tadeusza Gajdy, Pani Grażyny Krzeszowskiej, Państwa Doroty i Leszka Chojnackich, Pana Witolda Sajdak, Pana Kazimierza Przestrzelskiego ,Pana Artura Żelaznego, Pani Stanisławy Konopelskiej z Pasiecznej, Pani Lidii Madejczyk, Pana Sławomira Chmury, Pana Adama Pileckiego, Pani Iwony Wojciechowskiej Dyrektora Oddziału Banku Zachodniego w Jaworzynie Śl. , Pana Jerzego Wagner Prezesa Zarządu ZEBRA Sp. z o.o. z siedzibą w Dzierżoniowie, Golgate-Palmolive Manufacturing Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Świdnicy, Banku Spółdzielczego w Świdnicy przy ul. Długa 9, Drogerii i Market Grupa EKO Sp. z o o. o sklep nr 1 w Jaworzynie Śl., Fundacji Dla Śląska z Katowic, EnergiaPro oddział w Wałbrzychu, Pana Jarosława Adamczewskiego przedstawiciela Zarządu SANUSSI ,Pana Konrada Kubś Dyrektora P.H. „ALFA”- Elektro sp. z o. o ze Świdnicy.

« Powrót

Archiwum aktualności

I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII

JAWORZYNA ŚLĄSKA

 

Kalendarz <   >

Kontakt

Urząd Miejski w Jaworzynie Ślaskiej
58-140 Jaworzyna Ślaska, ul. Wolności 9
tel. centrala: +48 (074) 85-88-230
faks: +48 (074) 85-88-253
e-mail: urzad@jaworzyna.net

Godziny otwarcia urzędu

Pn. - Pt.: 7.30 - 15.30

Godziny otwarcia kasy

Pn. - Pt.: 8.00 - 11.00, 12.00 - 15.00