Aktualności

Remonty w placówkach gminnych zakończone

Remonty w placówkach gminnych zakończone

02-09-2008


Okres wakacji to czas nie tylko wypoczynku, ale i również ciężkiej pracy i przygotowań do nowego roku szkolnego. W ramach prac remontowych w placówkach oświatowych wykonywano szereg prac.

 

I tak, w Gimnazjum wyremontowany został korytarz na parterze szkoły oraz biblioteka szkolna (malowanie i układanie paneli podłogowych), pomalowana została kuchnia oraz toalety. Planuje się również montaż bram wejściowych na teren gimnazjum oraz utwardzenie nawierzchni dojazdu na teren parkingu.

W Szkole Podstawowej w Pastuchowie wykonane prace remontowe obejmują: kapitalny remont biblioteki oraz sali lekcyjnej, wymianę instalacji elektrycznej na korytarzu w budynku głównym, malowanie ścian pomieszczenia sekretariatu i klas w budynku pawilonu szkolnego wraz z wymianą grzejników instalacji c.o. w salach lekcyjnych pawilonu.

W Przedszkolu Samorządowym gruntownemu remontowi poddano: trzy sale dla dzieci, w których zaplanowano wymianę instalacji elektrycznej, wymianę grzejników i malowanie ścian w tych pomieszczeniach. Zakres robót obejmował również remont kuchni głównej, w której ułożono płytki ścienne i podłogowe oraz wykonano gładzie i pomalowano ściany.

Oprócz prac remontowych w szkołach i przedszkolu remontu doczekał się również stadion miejski. Zakres prac obejmował w tym przypadku remont szatni sędziów, szatni juniorów, pomieszczeń łazienek oraz remont korytarza. Roboty budowlane w wymienionych pomieszczeniach obejmują wymianę instalacji wodociągowej, instalacji elektrycznej, montaż nowych urządzeń sanitarnych takich jak miski ustępowe, baterie prysznicowe i umywalkowe, brodziki, umywalki, wymianę instalacji c.o., układanie płytek ceramicznych ściennych i podłogowych w pomieszczeniach sanitarnych oraz paneli w szatniach i korytarzu, malowanie ścian oraz wymianę drzwi wejściowych do obiektu. W okresie przedwakacyjnym na stadionie miejskim zostały już wymienione siedziska lewego sektora.

 

 

 

 

« Powrót

Archiwum aktualności

I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII

JAWORZYNA ŚLĄSKA

 
 
 

Kontakt

Urząd Miejski w Jaworzynie Ślaskiej
58-140 Jaworzyna Ślaska, ul. Wolności 9
tel. centrala: +48 (074) 85-88-230
faks: +48 (074) 85-88-253
e-mail: urzad@jaworzyna.net

Godziny otwarcia urzędu

Pn. - Pt.: 7.30 - 15.30

Godziny otwarcia kasy

Pn. - Pt.: 8.00 - 11.00, 12.00 - 15.00