Aktualności

„Przedszkole przyszłości – program edukacji przedszkolnej”

„Przedszkole przyszłości – program edukacji przedszkolnej”

19-04-2013

Przedszkole Samorządowe z Grupą Żłobkową im. „Chatka Puchatka” w Jaworzynie Śląskiej zakwalifikowało się do Projektu „Przedszkole przyszłości – program edukacji przedszkolnej”.
Spośród 209 szkół i przedszkoli z województwa dolnośląskiego do projektu wybrano 20. Wśród nich znalazła się nasza placówka.

Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet III Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.
Lider Projektu to Instytut Organizacji Przedsiębiorstw i Technik Informacyjnych Inbit Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, Biuro Regionalne w Zgorzelcu. Partner Projektu: Firma Fados Sławomir Anioł z siedzibą we Wrocławiu.
Celem głównym projektu jest poprawa jakości i metod kształcenia dzieci z przedszkola ze szczególnym uwzględnieniem aktywności twórczej i umiejętności konstrukcyjno – przestrzennych w edukacji przedszkolnej. W naszym Przedszkolu projekt będą realizowały 2 grupy, łącznie 50 dzieci.

Placówka wzbogaci się o nowy sprzęt:
tablicę interaktywną, projektor, laptop, wizualizer, a także o wiele nowoczesnych pomocy dydaktycznych, takich jak: aplikacje interaktywne, zestawy tablic demonstracyjnych, obrazki do globalnego czytania, zeszyty ćwiczeń z bogato ilustrowanymi kartami pracy.
Projekt będzie realizowany od 1 września 2013r.

« Powrót

Archiwum aktualności

I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII

JAWORZYNA ŚLĄSKA

 
 
 

Kontakt

Urząd Miejski w Jaworzynie Ślaskiej
58-140 Jaworzyna Ślaska, ul. Wolności 9
tel. centrala: +48 (074) 85-88-230
faks: +48 (074) 85-88-253
e-mail: urzad@jaworzyna.net

Godziny otwarcia urzędu

Pn. - Pt.: 7.30 - 15.30

Godziny otwarcia kasy

Pn. - Pt.: 8.00 - 11.00, 12.00 - 15.00