Aktualności

Turniej Szkół Podstawowych

Turniej Szkół Podstawowych

17-01-2012

14 stycznia br., na rozpoczęcie ferii zimowych odbył się tradycyjny już Turniej Szkół Podstawowych w piłce nożnej. Do udziału z zawodach stanęły reprezentacje szkół podstawowych z terenu Gminy Jaworzyna Śląska oraz gościnnie drużyna ministrantów z parafii Św. Józefa w Jaworzynie Śląskiej.

Podczas każdego meczu nie brakowało emocji, a losy spotkań często ważyły się w ostatniej minucie. Zeszłoroczni zwycięzcy turnieju - reprezentacja Pastuchowa - w tym roku wystąpiła w osłabionym składzie i musiała uznać wyższość młodych piłkarzy z Jaworzyny Śląskiej (pierwsze miejsce) i Starego Jaworowa (drugie miejsce). Drużyna ministrantów pokonała wszystkie pozostałe drużyny, jednak ze względu na wiek zawodników (uczniowie gimnazjum) jej występ został potraktowany jako towarzyski.

Wyniki turnieju:
1. SP Jaworzyna Śląska
2. SP Stary Jaworów
3. SP Pastuchów

Każda z występujących drużyn otrzymała pamiątkowy dyplom oraz puchar, a także słodką nagrodę. Dodatkowo przyznane zostały indywidualne wyróżnienia, które otrzymali: Jakub Kluska, Emilia Mrozek, Adrian Tomaszewski oraz Dawid Chrzan. Nagrody w turnieju ufundowane zostały przez organizatora: Samorządowy Ośrodek Kultury i Bibliotekę Publiczną.

« Powrót

Galeria

Archiwum aktualności

I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII

JAWORZYNA ŚLĄSKA

 

Kalendarz <   >

Kontakt

Urząd Miejski w Jaworzynie Ślaskiej
58-140 Jaworzyna Ślaska, ul. Wolności 9
tel. centrala: +48 (074) 85-88-230
faks: +48 (074) 85-88-253
e-mail: urzad@jaworzyna.net

Godziny otwarcia urzędu

Pn. - Pt.: 7.30 - 15.30

Godziny otwarcia kasy

Pn. - Pt.: 8.00 - 11.00, 12.00 - 15.00