Aktualności

WOŚP w Pastuchowie

WOŚP w Pastuchowie

13-01-2009

11 stycznia uczniowie Szkoły Podstawowej w Pastuchowie przyłączyli się do kolejnego już finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pod opieką Pań Nowak i Szkudniewskiej kwestowali przy kościołach w Pastuchowie, Piotrowicach, Czechach i Bolesławicach

O godzinie 13 w świetlicy wiejskiej w Pastuchowie rozpoczęła się zabawa dla wszystkich dzieci ze szkoły.
W czasie jej trwania wolontariusze Wielkiej Orkiestry sprzedawali ciasta, napoje i inne przysmaki przygotowane przez rodziców. Była też loteria fantowa. Dochód z całej akcji zasilił fundusz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

O godzinie 16 puszki z zebranymi pieniędzmi zostały przewiezione do sztabu WOŚP w Jaworzynie Śląskiej.

Za nieocenioną pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu akcji, a zwłaszcza za pieczenie ciast i innych smakołyków, przygotowanie i posprzątanie sali dziękujemy Paniom: Kyci, Andrzejak, Baran, Sieniatyckiej, Lenik, Trzpil, Malinie, Feszter, Dąbrowie, Skorek, Pająk. Panom Wojtyczko i Opioła dziękujemy za zorganizowanie przewozu dla kwestujących dzieci. Wszystkim rodzicom, którzy zadbali o to, abyśmy mieli zapas drewna do kominka w sali świetlicy, szczególnie gorąco dziękujemy.
Specjalne podziękowania kierujemy do Księdza Proboszcza Władysława Terpiłowskiego, który spontanicznie zaoferował pomoc w przewozie wolontariuszy i dbał o to, aby wszyscy wierni obecni na mszach świętych byli poinformowani o trwającej zbiórce pieniędzy na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Tekst Agnieszka Szkudniewska

« Powrót

Archiwum aktualności

I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII

JAWORZYNA ŚLĄSKA

 
 
 

Kontakt

Urząd Miejski w Jaworzynie Ślaskiej
58-140 Jaworzyna Ślaska, ul. Wolności 9
tel. centrala: +48 (074) 85-88-230
faks: +48 (074) 85-88-253
e-mail: urzad@jaworzyna.net

Godziny otwarcia urzędu

Pn. - Pt.: 7.30 - 15.30

Godziny otwarcia kasy

Pn. - Pt.: 8.00 - 11.00, 12.00 - 15.00