Aktualności

Placówki oświatowe gotowe na nowy rok szkolny

Placówki oświatowe gotowe na nowy rok szkolny

02-09-2011

Wakacje dobiegły końca. Podczas gdy uczniowie odpoczywali i cieszyli się latem, w placówkach oświatowych pracowano nad tym, by nowy rok szkolny rozpocząć w lepszych warunkach.

W Przedszkolu z grupą żłobkową w Jaworzynie Śląskiej udało się wyremontować taras i wyposażyć go w nowe stoliki i krzesła, w sali dokonano renowacji podłogi, malowania ścian, wymieniono drzwi i instalację elektryczną. Zakupiono również nowe wyposażenie i materiały dydaktyczne. Jak zaznacza Burmistrz Grzegorz Grzegorzewicz, przeprowadzone inwestycje przeprowadzone zostały w ramach Programu Maluch. Blisko połowa z wydatkowanych ponad 50 tys. złotych to środki pozyskane.
Szkoła Podstawowa w Jaworzynie Śląskiej przeprowadziła malowanie dwóch sal lekcyjnych, szatni, toalet i wiatrołapów oraz wymieniła oświetlenie i wykładziny.
Nowe wyposażenie sal lekcyjnych i gimnastycznych, a także materiały dydaktyczne zyskały szkoły podstawowe w Jaworzynie Śląskiej, Pastuchowie i Starym Jaworowie. Zakupy sfinansowano z Programu UE „Indywidualizacja procesów nauczania uczniów kl. I-III szkoły podstawowej w kontekście wdrażania nowej podstawy kształcenia ogólnego w gminie Jaworzyna Śląska”.
O najstarszych uczniów także zadbano - w Gimnazjum Jaworzyny Śląskiej ze środków rezerwy subwencji oświatowej został przeprowadzony remont sali gimnastycznej wraz z zapleczem.
W rozpoczynającym rok szkolny maluszkom w żłobku i przedszkolu życzymy dużo uśmiechu i wspaniałej zabawy, a uczniom samych sukcesów w nauce .
 

« Powrót

Galeria

Archiwum aktualności

I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII

JAWORZYNA ŚLĄSKA

 

Kalendarz <   >

Kontakt

Urząd Miejski w Jaworzynie Ślaskiej
58-140 Jaworzyna Ślaska, ul. Wolności 9
tel. centrala: +48 (074) 85-88-230
faks: +48 (074) 85-88-253
e-mail: urzad@jaworzyna.net

Godziny otwarcia urzędu

Pn. - Pt.: 7.30 - 15.30

Godziny otwarcia kasy

Pn. - Pt.: 8.00 - 11.00, 12.00 - 15.00